Vydali jsme MocapX 2.0! Nová verze celosvětově úspěšné aplikace pro animátory

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Úspěšný rok 2019 jsme završili vydáním velké aktualizace naší aplikace na snímání pohybu obličeje, díky které je možné přenášet herecký výkon přímo na 3D model v reálném čase. S verzí 2.0 přinášíme nové funkce jak do aplikace pro iOS, tak i do softwarového pluginu animačního nástroje Autodesk Maya. Při vývoji jsme se inspirovali zejména ohlasy a požadavky komunity animátorů z celého světa.

mobilni aplikace mocapx

Lokální ukládání dat a vylepšená demo funkce

V aplikaci MocapX 2.0 se nyní data mohou ukládat přímo do úložiště telefonu bez nutnosti připojení telefonu k počítači a komunikace v reálném čase. Tato funkce je nepostradatelná při nahrávání zvukové stopy s herci. Nepotřebujete již počítač s programem Maya pokaždé, když nahráváte ve studiu. Stačí vám iPhone s aplikací MocapX, která uloží animační data, ale i referenční zvukovou stopu pro snadnou synchronizaci. Toto vylepšení zároveň umožňuje uživatelům otestovat aplikaci v rámci 30 sekund nahrávání dat zdarma a vyzkoušet si kvalitu dat před nákupem verze PRO.

Vylepšený plugin pro program Maya
Pracovali jsme také na komunikačním pluginu, díky kterému je nyní propojení animačních dat s vaším modelem ještě jednodušší a přehlednější. Pomocí návodných obrázků jednotlivý pozic lehce propojíte vaši postavičku s daty aplikace MocapX.

Další informace najdete na oficiální stránce aplikace MocapX.

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615


V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323


office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000