ENTERTAINMENT

Sazkaold

Zcela unikátní produkt spojující využití nejmodernějšího HW, Kinectu a klientského CRM

Do objektu obráceného obřího kelímku jsme umístili spojené obrazovky propojené s Kinectem, na kterých si za pomoci gest a pohybů může návštěvník zasoutěžit a získat okamžité výhry v podobě stíracích losů nebo konzumace v kavárně. 

O PROJEKTU

Naše výzva v kelímku štěstí

Sazka rozjížděla koncept Kaváren štěstí, kde návštěvníci ke kávě dostávají i stírací losy. Klient potřeboval vymyslet a vytvořit zábavnou instalaci, která by lidem zpříjemnila návštěvu kavárny.

Jednalo se o editovatelný mechanismus, ve kterém zaměstnanci denně určovali podobu výher podle aktuální nabídky.

TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Spojení technologií

Produkt kelímek Štěstí vznikl spojením herního enginu Unity 3D, schopnosti snímat pohyb těla pomocí technologie Kinect, speciální tiskárny a čtečky 2D a QR kódů.

Výzvou pro nás bylo vypořádat se s komplexním propojením zabezpečených klientských systémů a napojit je na zařízení uvnitř kavárny. 

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615

V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323

office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000