APLIKACE

Outlook Movie

outlook movie

Naše aplikace ulehčuje práci filmovým štábům po celém světě

Outlook Movie je francouzská společnost za kterou stojí známý producent Marc Jenny a zároveň je to produkt, který slouží na budgeting a scheduling filmů. 

Všechny informace, budgety, informace o scénách, hercích, informace pro štáb jsou v této aplikaci na jednom místě.

Díky aplikaci, kterou mohou používat i stovky lidí při natáčení velkorozpočtových filmů, každý přesně ví, kdy a kam se má dostavit, jak dlouho tam bude a kolik to bude stát. 

O PROJEKTU

Vytvořili jsme speciální mobilní aplikaci, která pomáhá filmařům s rozpočty a plánováním natáčení.

Původně byla aplikace Outlook Movie webová – společnost Marca Jennyho nám zadala re-design mobilní aplikace pro iOS i Android.

Kontinuálně se staráme o aktualizace aplikace a její udržování. Před dvěma lety jsme vytvořili první verzi této aplikace, letos novou a postupně přidáváme rozšiřující funkce, např. naposledy to bylo schvalování faktur v přímo v aplikaci. Původní proces na webové aplikaci byl příliš složitý, dnes schvalování nákladů v aplikaci probíhá mnohem rychleji než dříve a ulehčuje koordinaci prací při natáčení.

TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Nativní řešení pro každou platformu

Jeden backend pohání aplikace pro iOS, Android i web. Každá z aplikací je přitom implementovaná nativně, takže poskytuje dokonalý uživatelský zážitek pro daný systém.

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615

V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323

office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000