Náš příběh

2011 – Disney

Základ našeho týmu se poskládal v roce 2011 ve světoznámém studiu DisneyMobile Czech Republic. Stali se z nás kolegové a kamarádi, kteří sdíleli nadšení pro inovace, aplikace a hry. Když studio v České republice ukončilo svoji činnost, rozhodli jsme se zkusit štěstí na volné noze.

2013 – Qubix

Začali jsme intenzivně pracovat na naší první hře The Lilows, která nám v roce 2013 přinesla celkem slušný mezinárodní úspěch. Moc jsme toho nenaspali, ale vyplatilo se nám to.

2015 – Qubix & PFX
V roce 2015 jsme se spojili s předním českým postprodukčním a VFX studiem PFX. Díky fúzi jsme získali zázemí kompletní in-house produkce a možnost pracovat pro ty největší klienty jako Škoda Auto, Sazka, Coca Cola, Sony nebo ČSOB. Od té doby vlastně jenom rosteme – v obratu, počtu projektů i počtu lidí, kteří pro nás pracují. Máme v týmu všechny profese, které jsou potřeba pro vývoj vaší mobilní aplikace od UX designérů po front-end developery. Vytvářeli jsme aplikace pro různá odvětví od filmu po oděvní průmysl. Teď už jen čekáme na to, abychom mohli začít spolupracovat právě s vámi.

Pro koho pracujeme

tmobileLogo
jagermeisterLogo
skodaLogo2
RollingpictureLogo
sazkaLogo
channelLogo
omLogo
Engellmullerlogo

Máte zájem o kvalitní IT řešení? Domluvte si s námi schůzku.

+420 602 666 615

V pracovní dny od  8:00 do 19:00

QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady, 101 00 Praha

office@qubixstudio.com

Jak pracujeme

Máme přes pět let zkušeností s vytvářením vlastních aplikací i těch pro nadnárodní firmy.

Dáváme si záležet na propracovaném UX a UI, kvalitním designu i pečlivém programování a přehledném kódu.