NÁSTROJE PRO PROFESIONÁLY

MocapXold

Vytvořili jsme speciální aplikaci, která přenáší mimiku tváře v reálném čase na 3D model

MocapX umožňuje naplno využít technologie iPhone True Depth camera, tím, že přenáší 3D data výrazů obličeje zachycené iPhonem do programu Maya Autodesk. Díky tomu můžete jen za použití kamery IPhonu a MocapX animovat obličeje v reálném čase.

O PROJEKTU

Naše řešení pro facial motion capture

Řešení se skládá ze dvou softwarů – mobilní aplikace pro iPhone/iPad a plug-inu do Autodesk Maya. Oba softwary mezi sebou komunikují, kdy zaznamenání pohybu ze zařízení je přenášeno do Maya programu, kde se aplikuje na 3D model.

Aplikaci jsme vyvíjeli sami po dobu 1,5 roku bez vstupu investora a v létě 2019 jsme začali tuto aplikaci marketingově propagovat. V tuto chvíli ji prodáváme do mnoha zemí celého světa od USA po Asii a oslovují nás nejprestižnější animační studia na světě. 

Neustále se snažíme aplikaci vylepšovat, zákazník může aktuálně využívat jak real-time snímání pohybu, tak možnost nahrát data offline a zpracovat je později. 

TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Interní projekt pro iOS platformu a poslední model iPhone X

Aplikace pro iPhone využívá možnosti zachycovat hloubková data z True Depth Camera. Pro Maya plugin jsme vytvořili tzv. „Non Destructive Work Flow“, díky kterému může animátor používat data z kamery bez toho, aby musel složitě animovat každý pohyb.
TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615

V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323

office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000