NÁSTROJE PRO PROFESIONÁLY

MocapX

Vytvořili jsme speciální aplikaci, která přenáší mimiku tváře v reálném čase na 3D model.

MocapX umožňuje naplno využít technologie iPhone True Depth camera, tím, že přenáší 3D data výrazů obličeje zachycené iPhonem do programu Maya Autodesk. Díky tomu můžete jen za použití kamery IPhonu a MocapX animovat obličeje v reálném čase.

O PROJEKTU

Naše řešení pro facial motion capture

Interní projekt, který jsme vytvořili pro iOS platformu a poslední model iPhone X. Skládá se ze dvou softwarů, mobilní aplikace pro iPhone a iPad a plug-inu do Autodesk Maya.

Oba softwary mezi sebou komunikují, kdy zaznamenání pohybu ze zařízení je přenášeno do Maya programu, kde se aplikuje na 3D model. Vytvořili jsme tzv. „Non Destructive Work Flow“, díky kterému může animátor používat data z kamery bez toho, aby musel složitě animovat každý pohyb.

TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Náš vývoj​

Swift 5, Python, C++
TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615


V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323


office@qubixstudio.com