ENTERTAINMENT

Hurvínek ARold

Hurvínek a kouzelné muzeum​

Vytvořili jsme mobilní aplikaci, ve které mohou děti, díky rozšířené realitě, přenést hrdiny z plátna do svých školních lavic, pokojů nebo heren a natáčet krátká videa. Stávají se tak na chvíli malými režiséry a mohou i sdílet zážitky s jejich oblíbenými postavičkami z filmu.
O PROJEKTU

Pro Rolling Picture jsme k uvedení filmu Hurvínek a Kouzelné Muzeum připravili mobilní aplikaci s filmovými hrdiny

Měli jsme za úkol vymyslet a vytvořit ve velmi krátkém čase řešení, které by bavilo dětské diváky největšího českého 3D animovaného filmu z roku 2017 a pomohlo by s propagací filmu i mimo klasické marketingové kanály.
TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Vývoj aplikace probíhal v uzavřené beta verzi nového iOS 11 ještě před tím, než byl ARKit oficiálně uveden na trh

Nejdůležitější pro vývoj Hurvínkovy aplikace byla schopnost ARKitu přesně rozpoznat horizontální plochy spolu s trackováním a umísťováním objektů na malé referenční body. ARKit používá technologii Visual Inertial Odometry, která prolíná data ze senzoru fotoaparátu se základními pohybovými daty. Přístroj pak lépe rozeznává svůj pohyb s vysokou přesností bez nutnosti další kalibrace. 

Vzhledem k tomu, že Hurvínek je především o propracovaných vizuálech, je důležité osvětlování scén v aplikaci. ARKit dokáže využít senzor fotoaparátu k analýze celkového světla ve snímané scéně a aplikuje správný poměr na osvícení virtuálních objektů.

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615

V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323

office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000