NÁSTROJE PRO PROFESIONÁLY

COMAPold

ComAp Design Studio

Pro celosvětovou dvojku na trhu řízení systémů pro energtiku, společnost ComAp, jsme vyvinuli aplikaci, díky které jsou zástupci společnosti schopni v reálném čase vytvořit aktuální nabídku pro řízení záložních energetických systémů pro nemocnice a průmyslové podniky.
O PROJEKTU

Multiplatformová aplikace na míru

ComAp Design Studio umožňuje vytváření technických diagramů pro AC a Hybridní energetické systémy, simulaci různých stavů systému a generování profesionálních 2D a 3D schémat.

S pomocí Design Studio Wizardu pak aplikace automaticky přiřadí správné produkty ComAp potřebné k řízení záložních systémů.

Na přání klienta jsme aplikaci přizpůsobili použití na platformách iOS, Android a také Windows. Sdílení mezi jednotlivými pracovišti, která používají různá zařízení tak funguje jednoduše a bezproblémově.

TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Univerzální Unity engine

Projekt jsme postavili na enginu Unity. Jedním z hlavních důvodů byl kromě velkého množství 2D/3D objektů a grafiky i požadavek ze strany klienta na multiplatformové řešeni. Z jednoho zdrojového kódu tak díky Unity dokážeme publikovat jak iOS/Android aplikaci tak i Windows instalaci. To umožňuje ComApu používat Studio bez ohledu na platformu.

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615

V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323

office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000