Augmented reality - budoucnost za dveřmi

Augmented realita přináší nejen nové zobrazení 3D světa ale i nové možnosti, jak s ní pracovat a využívat ji. AR si rychle našla místo jako nový nástroj na představení produktů, vizualizaci, zaměření prostoru, interaktivního obsahu a her.

Nejen zábava

Mobilní hry začaly využívat AR a poskytují hráčům nový zážitek z hraní. Nejen herní vývojáři ale i architektonická studia, vzdělávací a medicínské instituce, automobilový průmysl a další rozšiřují své produkty o možnost zobrazení v rozšířené realitě.

Ukažte klientům produkt novým způsobem

Představte a vizualizujte svůj produkt inovativně. Například můžete bezpečně poslat svým zákazníkům, klientům anebo spolupracovníkům 3D model a oni si ho můžou vyzkoušet třeba u nich doma v obývacím pokoji anebo v garáži. Ukažte jim různé varianty, barvy a materiály. Můžete být od sebe vzdáleni klidně tisíce kilometrů. Stačí Vám pouze internet telefon nebo tablet.

Umíme AR. Přesvědčte se sami.

Máme přes pět let zkušeností s vytvářením vlastních aplikací i těch pro nadnárodní firmy. Dáváme si záležet na propracovaném UX a UI, kvalitním designu i pečlivém programování a přehledném kódu.

Kolik stojí vývoj mobilní aplikace

Vývoj mobilní aplikace zahrnuje několik profesí a činností, které se nedají přeskočit ani zrychlit. Od prvotní specifikace, přes design, návrh ovládaní až po samotný vývoj a testování je potřeba několik profesí, které na tomto procesu podílejí. Vývojový tým tedy může začínat na dvou nebo třech lidech až po tým šesti až deseti lidí, kteří většinou po dobu několika měsíců vytváří danou aplikaci. Do finální ceny se musí promítnout i to, pro kolik platforem se aplikace vyvíjí. Jde pouze o Android? Nebo i iOS? Případně bude aplikace fungovat i na webu? Jak složitá má aplikace být? Má se aplikace napojovat na nějaké interní firemní systémy? Všechny tyto otázky a mnoho dalších se musí zodpovědět, pak je teprve možně říct kolik bude stát vývoj. Ač se někdy může zdát, že aplikace jsou jednoduché a dělají jen pár věcí, tak pod povrchem se často jedná o velmi složité a komplexní softwary, které s velkým úsilím tvoří několik vývojářů klidně i několik měsíců.

Máte zájem o kvalitní IT řešení? Domluvte si s námi schůzku.

+420 602 666 615

V pracovní dny od  8:00 do 19:00

QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady, 101 00 Praha

office@qubixstudio.com

Jak pracujeme

Máme přes pět let zkušeností s vytvářením vlastních aplikací i těch pro nadnárodní firmy.

Dáváme si záležet na propracovaném UX a UI, kvalitním designu i pečlivém programování a přehledném kódu.