APLIKACE

ARSET

Naše vlastní platforma pro sdílení 3D modelů pro augmented realitu.

ARSET je unikátní mobilní aplikací a platformou, která umožňuje uživateli nahrávat, ukládat a sdílet 3D modely z většiny 3D softwarů. Po jejich uložení v cloudu si uživatel může díky mobilní aplikaci v tabletu nebo mobilním telefonu zobrazovat modely přímo v zařízení nebo dokonce v rozšířené realitě. ARSET je primárně určen pro společnosti, které mají širokou produktovou nabídku a chtějí ji ukázat svým zákazníkům moderním a inovativním způsobem.
O PROJEKTU

Rozšířená realita původně pro filmaře

Postprodukční společnost PFX, se kterou dlouhodobě spolupracujeme potřebovala vyvinout nástroj pro vizualizaci 3D modelů na natáčení. Technologii, kterou jsme vyvinuli, jsme následně využili k dokončení tohoto vlastního produktu.
TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Náš vývoj

ARKit, Nativní vývoj, Swift 5, Note JS

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615


V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323


office@qubixstudio.com