APLIKACE

ARSET

Naše vlastní platforma pro sdílení 3D modelů pro augmented realitu.

ARSET je unikátní mobilní aplikací a platformou, která umožňuje uživateli nahrávat, ukládat a sdílet 3D modely z většiny 3D softwarů. Po jejich uložení v cloudu si uživatel může díky mobilní aplikaci v tabletu nebo mobilním telefonu zobrazovat modely přímo v zařízení nebo dokonce v rozšířené realitě. 

ARSET je primárně určen pro společnosti, které mají širokou produktovou nabídku a chtějí ji ukázat svým zákazníkům moderním a inovativním způsobem.

O PROJEKTU

Rozšířená realita původně pro filmaře

Postprodukční společnost PFX, se kterou dlouhodobě spolupracujeme potřebovala vyvinout nástroj pro vizualizaci 3D modelů na natáčení. Technologii, kterou jsme vyvinuli, jsme následně využili k dokončení tohoto vlastního produktu.

ARSET má dvě možnosti použití:

• Klientská aplikace, která umožní promítnout 3D obraz produktu do prostředí zákazníka (nejčastější aplikace v B2C segmentu)

• Obchodnická aplikace, která umožní obchodníkům lepší prezentaci produktu u zákazníka včetně měření prostoru, volby variant produktu nebo produktových sestav a vyváření nabídek nebo založení objednávek rovnou během obchodního jednání (B2B oblast).

TECHNOLOGICKÉ ŘEŠENÍ

Na základě ARSET vytváříme aplikace pro prezentaci a prodej produktů

Firmy často od realizace takové aplikace odrazuje pouze to, že nemají své produkty ve 3D včetně textur a materiálů, mají jen CAD data. Umíme na přání celý 3D katalog pro aplikaci vytvořit. Vezmeme CAD data, přidáme textury, materiály, nasvítíme a vyrenderujeme každý produkt zvlášť a na klíč připravíme celou produktovou řadu.

TEĎ JE ŘADA NA VÁS​

Pojďme spolu proměnit technologické překážky ve vaši konkurenční výhodu

Na začátku každého úspěšného projektu je spolehlivý partner, který si vezme svěřený úkol za svůj, a je mu schopen dát více, než jen schopnosti. Proto věnujeme každému projektu maximální úsilí, know-how a technologickou expertízu. Záleží nám na tom, aby Váš projekt byl úspěšný. A proto za něj dýcháme. Váš úspěch je i naším.

Kontakt

+410 602 666 615

V pracovní dny od 8:00 do 19:00


QUBIX, s.r.o.

Korunní 810/104, Vinohrady

101 00 Praha

ICO: CZ03821323

office@qubixstudio.com

menu

home
work
about
contact

office@qubixstudio.com

Karlovo náměstí 288/17

Prague, 11000